Διεξάγεται αύριο Σάββατο 07 Μαϊου 2016 στο Εθνικό Στάδιο Στίβου/ΓΣΠ στη Λευκωσία η ΤΕΤΡΑΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ μεταξύ των Εθνικών Ομάδων του ΙΣΡΑΗΛ, της ΟΥΚΡΑΝΙΑΣ, της ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ και της ΚΥΠΡΟΥ.

Η ώρα έναρξης των αγώνων είναι στις 4.00 το απόγευμα και οι συνθέσεις των Εθνικών Ομάδων Εφήβων-Νεανίδων της Κύπρου είναι ο ακόλουθες:

 

ΕΦΗΒΟΙ
100Μ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΓΣΟ
(ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ) ΓΣΕ
200Μ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΓΣΟ
(ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ) ΓΣΕ
400Μ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣΟ
(ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ) ΓΣΠ
1500Μ ΗΛΙΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΓΣΟ
(ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ) ΓΣΠ
3000Μ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣΠΡ
(ΣΑΒΒΑ ΣΤΑΥΡΟΣ) ΓΣΖ
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΙΤΣΙΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣΕ
(ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ) ΓΣΖ
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ ΓΣΖ
(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) ΓΣΠ
ΜΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣΠ
(ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ) ΓΣΠΡ
ΥΨΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΣΕ
(ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ) ΓΣΕ
ΚΟΝΤΩ ΤΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣΟ
(ΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥ) ΓΣΟ
ΣΦΑΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΟΥΠΙΑΣ ΓΣΟ
(ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) ΓΣΕ
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣΟ
(ΓΕΝΕΘΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ) ΓΣΟ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΙΝΓΚΛΙΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΓΣΚ
(ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ) ΓΣΕ
ΣΦΥΡΑ ΨΗΛΟΓΕΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΣΠ
(ΓΕΝΕΘΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ) ΓΣΟ
4Χ100Μ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΓΣΟ
ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΣΕ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΓΣΠ
ΓΚΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΣΠ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΣΠ
ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣΟ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
100Μ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣΠ
(ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ) ΓΣΖ
200Μ ΡΟΥΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΣΕ
(ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ) ΓΣΠ
400Μ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΓΣΠ
(ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΡΙΔΑ) ΓΣΟ
1500Μ ΠΕΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣΠ
(ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΓΣΠΡ
3000Μ ΔΗΜΗΤΡΟΒΑ ΒΕΝΤΣΙΣΛΑΒΑ ΓΣΠ
(ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΓΣΠΡ
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΣΕ
(ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ) ΓΣΖ
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΥΨΩ ΓΣΟ
(ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΡΙΔΑ) ΓΣΟ
ΜΗΚΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣΖ
(ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ) ΓΣΠ
ΥΨΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΣΕ
(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΙΕΡΓΕΛΕΝΑ) ΓΣΚ
ΣΦΑΙΡΑ ΦΕΛΛΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΓΣΕ
(ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΑ) ΓΣΠ
ΔΙΣΚΟΣ ΦΕΛΛΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΓΣΕ
(ΣΑΒΒΙΔΗ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ) ΓΣΕ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΕΛΛΕ ΓΣΕ
(ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ) ΓΣΕ
4Χ100Μ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣΠ
ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣΖ
ΡΟΥΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΣΕ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣΖ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΣΕ
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣΠ

Στόχος των Εθνικών μας ομάδων είναι η επίτευξη όσο το δυνατό περισσότερων πρώτων θέσεων και βελτίωση των ατομικών επιδόσεων.

Στους αγώνες θα ισχύσει ομαδική βαθμολογία και θα αναδειχθεί ο καλύτερος αθλητής και η καλύτερη αθλήτρια της διοργάνωσης με βάση την Ουγγρική βαθμολογία.

Print Friendly, PDF & Email
Kοινοποιήστε:

Comments are closed.